«

Січ 25

СОБОРНІСТЬ УКРАЇНИ – СОБОРНІСТЬ НАШОЇ СВІДОМОСТІ

SAM_394518 січня проведено історичну годину до Дня Соборності України. Акт возз’єднання УНР та ЗУНР – історичний факт, який показав безсилля будь-яких спроб роз’єднати український народ, протиставити українців один одному.

Захід проведено з метою поглибити знання учнів про історію виникнення цього свята, виховання у молодшого покоління патріотичного ставлення до історії Батьківщини, поваги до подій минулого.

У вступному слові бібліотекар відзначила, що День Соборності України є знаковою подією в історії національного державотворення, це свято символізує єдність українських земель. І хоча державі тоді не вдалося зберегти цілісність та незалежність, акт злуки став реальним втіленням вікової мрії українців про свою суверенну державу.

Учням була представлена літературна книжкова виставка «З Україною в серці» та відеоролик «22 січня – День Соборності України».

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>