Наші професії

“Якщо ви вдало виберете професію і вкладете в неї всю свою душу, то щастя саме вас знайде”.

К.Д.Ушинський.

Відділення промисловості та інформаційно-комунікаційних технологій ДНЗ “Подільський центр ПТО” здійснює підготовку учнів за спеціальностями:

 

 SONY DSC
 Кравець. Закрійник
Завжди бути гарно і зі смаком одягненими вам допоможе професія «Кравець. Закрійник», яка є одночасно однією з найдавніших і найсучасніших, бо потреба в кравецьких послугах існує постійно.
Фахівці цієї справи – люди творчі, відповідальні, естетично розвинені. Професія дає великі можливості для розвитку як художніх, так і технічних здібностей.
 Електрогазозварник
Варто лише поглянути, скільки довкола нас зварених з металу виробів, щоб зрозуміти, яке значення мають ці фахівці для суспільства. Металоконструкції зварюються найчастіше саме зваркою електродуги або газовою. Це одна з найбільш шанованих технічних спеціальностей. Якщо вилучити їхню роботу з тих виробів, де вона використовується, то наш Світ розлетівся би по швах…
 SONY DSC
 SONY DSC Слюсар-елекрик з ремонту електроустаткування

Професія слюсар – електрик з ремонту електроустаткування з кожним роком зміцнює свої лави. В кожній галузі народного господарства не обходиться без знань енергетики. На кожній машині, на кожнім устаткуванні застосовується електроенергія як рушійна сила. Автоматизація робочих процесів здійснюється за допомогою електричних пристроїв. Недалекий той час, коли електроенергія замінить та витіснить бензинові двигуни та мазут. Електроенергія в чистому вигляді не засмічує навколишнє середовище, а значить у ній майбутнє.
 Черговий по поверху (готелю, кемпінгу, пансіонату). Обліковець з реєстрації бухгалтерських даних. Адміністратор
Професія адміністратора затребувана в усіх галузях від салону краси до великого підприємства. Адміністратор — обличчя фірми. Він консультує клієнтів, організовує роботу фахівців, обслуговуючого персоналу, складає розклад, стежить за дисципліною та попереджує конфлікти, веде необхідну документацію.
 DSCN2239
 SONY DSC
 Монтажник інформаційно-комунікаційного устаткування
Сучасне життя неможливо уявити без комп’ютерної техніки та всесвітньої мережі. Тому спеціалісти з обслуговування персонального комп’ютера та налагодження мереж дуже затребувані.
Оволодівши професією, ви без зусиль зможете виконувати ремонт та обслуговування комп’ютерів, принтерів, сканерів та іншої офісної техніки, підбирати компоненти та виконувати зборку персонального комп’ютера, здійснювати проектування компютерної мережі та встановлення мережного обладнання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *