Виховні заходи

СЕРЦЕ ВІДДАНЕ НАРОДУ

%d1%84%d0%be%d1%82%d0%be13338 вересня відбувся захід з нагоди відзначення пам’ятних дат – 160-річчя від дня народження та 100-річчя від дня смерті видатного українського письменника, науковця та громадського діяча Івана Франка.

Іван Франко – це розум і серце нашого народу, це геній, вчений і митець, яких мало в українській історії. Поет внесений до списків найбільших письменників світу і його ім’я висічене на гранітних скрижалях історії поруч з іменами найславніших синів людства. Його називають Каменярем, бо він завжди був у передніх рядах тих, хто ламав скелю старого світу в ім’я нового.

Підсумком проведеного заходу став показ презентації «Перехресними стежками Каменяра», а також представлена книжкова полиця «Непоборний син землі».

 

———————————————————————————————————————————————————–

БАБИН ЯР: ТРАГЕДІЯ XX СТОЛІТТЯ

%d1%84%d0%be%d1%82%d0%be-%d0%b1%d0%b0%d0%b1%d0%b8%d0%bd-%d1%8f%d1%80Одне з найвідоміших пам’ятних місць, пов’язаних із людською трагедією, яка увійшла до світової історії, як один із символів масових злодіянь нацистів проти людства під час Другої світової війни – Бабин Яр.

Переглядаючи відео-спогад очевидців трагедії та ознайомлюючись з маловідомими сторінками історії присутні на заході учні говорили про страхіття війни і смерті. Викладач Дранічнікова В.А. наголосила, що тему Голокосту тривалі часи замовчували і тільки із здобуттям Україною незалежності трагедія стала відома широкому загалу.

 ———————————————————————————————————————————————————-

АПОСТОЛ УКРАЇНСЬКОЇ ІДЕЇ

sam_3463З метою відзначення 150- річчя від дня народження М.С.Грушевського в бібліотеці проведена історична година «Вірний син свого народу». Михайло Грушевський належить до тих громадських діячів, які сповна пізнали велич і насолоду тріумфу і гіркоту поразки, але до кінця залишилися вірними ідеї усього життя – самоствердженню свого народу. Пам’ять про нього вічна, а його наукові праці – невичерпне джерело мудрості.

Завдяки  книжковій виставці учні ознайомилися з найновішим виданням по темі.

———————————————————————————————————————————————————–

КАМ’ЯНЕЦЬКІ СТЕЖКИ ТАРАСА

img_49157 жовтня бібліотекою-філією №2 для учнів нашого закладу проведено літературну мандрівку «Кам’янецькі стежки Тараса». Захід було приурочено до 170-річчя з часу перебування Т.Г.Шевченка на Поділлі.

Учні зачитували  уривки з творів, в яких поет згадував про своє перебування на Кам’янеччині. Доповненням заходу став показ відеоролика «Таємниці мого міста. Тарас Григорович Шевченко».

А також молодь переглянула тематичну полицю «І лине над землею Шевченкове святе слово…»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *