Виховна робота

Виховна робота у відділенні полягає в системі організаційно-педагогічних, методичних заходів, спрямованих на формування у молоді світоглядної свідомості, ідей, поглядів, переконань, ідеалів, традицій, звичаїв, інших соціально-значущих надбань вітчизняної і світової культури.
Найголовнішим досягненням закладу вважається прийняття педагогічним колективом принципу командної діяльності. Вся система управління в училищі пов’язана з командною діяльністю. Ефективність такої роботи обумовлена творчим компонентом, особистістю кожного педагога. Важливою умовою успіху для виконання головного завдання  є планування виховної роботи, яке базується на загальнопедагогічних принципах.

Виховна робота у Відділенні промисловості та ІКТ здійснювалася за дотримання усіх методів та прийомів особистісно-зорієнтованого підходу, з гуманістичною спрямованістю та з інтенсивним  залученням  до виховної роботи  органу самоврядування учнівської Ради училища та батьківської громади училища. Це, в свою чергу, забезпечило більшу демократичність та прозорість усіх соціально-виховних процесів, які відбувалися в училищі. Управління виховною роботою закладу здійснювали заступник директора з виховної роботи, психолог, голова методичної комісії класних керівників, батьківський комітет училища. Виховна робота здійснювалась згідно «Концепції виховання дітей та молоді у національній системі освіти», «Програми розвитку виховання в системі освіти України», орієнтовного положення «Про організацію виховної роботи у професійно-технічних навчальних закладах Міністерства освіти і науки України», плану виховної роботи училища та навчально-виховної документації класних керівників, майстрів виробничого навчання, вихователів гуртожитку, соціального педагога, психолога, ради профілактики правопорушень (план виховної роботи групи, гуртожитку, соціальні паспорти груп, анкети, діагностичні карти тощо). Виховна робота проводиться у чітковизначених  напрямах з метою забезпечення розвитку  морально-здорової  особистості, кваліфікованого робітника.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *