Привентивне виховання

1354192034_img_7681

Засідання Ради профілактики

Вся робота спланована і здійснюється згідно перспективного плану виховної роботи, наказів та розпоряджень адміністрації центру. В нашому закладі, створена і працює за планом роботи Рада профілактики правопорушень, затверджений «Порядок ведення та визначення критеріїв постановки на посилене психолого-педагогічне супроводження учнів ДНЗ “Подільського центру ПТО”, які вчинили злочин або схильні до їх вчинення». У відділенні розроблені і здійснюються: «Положення про систему роботи з профілактики правопорушень з учнями, які опинилися в скрутній життєвій ситуації», «План спільних заходів ВКМСН та центру по покращенню правового виховання та попередження правопорушень серед учнів центру».

1354192046_img_7690

На допомогу класним керівникам та вихователям гуртожитку Радою профілактики розроблено:

1354192071_img_7692

  • орієнтовний план роботи класного керівника та майстра в/н з учнями, схильними до правопорушень;
  • орієнтовний перелік тем для проведення виховних годин з правоосвітньої тематики;
  • орієнтовна психолого-педагогічна характеристика учня, схильного до правопорушень;
  • анкета « Чи знаєте ви закони?»;
  • методичні рекомендації щодо проведення бесід з Конституції України «Жити за Основним законом »;
  • затверджений та виконується план спільних заходів ЦБК та Радою профілактики училища з правового виховання учнівської молоді та інше.

З учнями, які мають численні пропуски, проводиться певна профілактична робота, учнів беруть на педагогічний облік.

Рада профілактики підтримує тісний зв’язок з кримінальною міліцією у справах дітей, службою у справах дітей міськвиконкому, центром соціальної служби для молоді, які періодично виступають перед учнями та працівниками відділення, проводять індивідуальну роботу з учнями. Читають лекції та проводять бесіди: Смолич В.В. – оперуповноважений ВКМСД, Дробний І.О. –оперуповноважений ВКМСД, Побережна Ю.В. – директор МЦСС, Поліщук В.А. – психолог дітей-сиріт, Берека Т.Г – підлітковий лікар-гінеколог.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>